Narzędzia

Narzędzia

Wiertarka, klucz pneumatyczny, szlifierka, wkrętarka – te i wiele...

O funduszach poręczeń kredytowych

O funduszach poręczeń kredytowych

W dzisiejszych czasach praca jest jednym z najważniejszych i...

Tłumaczenia techniczne - specjalistyczne i urzędowe

Tłumaczenia techniczne - specjalistyczne i urzędowe

W każdej firmie jaka prowadzi swoją działalność również poza...

Parametry siatek zgrzewanych

Parametry siatek zgrzewanych

W sklepach internetowych i w sklepach stacjonarnych sprzedawane są...

BIKSENON

BIKSENON

Niezwykle szeroki już rynek motoryzacyjny stale się powiększa....

  • Narzędzia
  • O funduszach poręczeń kredytowych
  • Tłumaczenia techniczne - specjalistyczne i urzędowe
  • Parametry siatek zgrzewanych
  • BIKSENON

Dlaczego płytki Floor Gres są tak wyjątkowe?

Floor Gres

 

Dekorator wnętrz. Brzmi dumnie. Kiedy słyszymy to określenie, w głowie kształtuje nam się obraz człowieka z wysublimowanym gustem i umiejętnością tworzenia przestrzeni niezwykłych. Prawda jest taka, że każdy z nas jest dekoratorem. Na co dzień, kiedy kupujemy krzesła do kuchni, pufy do salonu, świeczki i inne papiloty, nie zauważamy tego. Zdajemy sobie z tego sprawę zazwyczaj dopiero wtedy, kiedy kończymy remont mieszkania lub budowę domu i musimy nadać wnętrzom charakter.

 

Floor Gres to linia wyrafinowanych płytek podłogowych ściennych i zewnętrznych. Niegdyś wyjątkowe było posiadanie płytek, dziś wyjątkowe jest posiadanie płytek innych niż te, które mają wszyscy. Braki zastąpił przesyt. Mimo to ludzie nie rezygnują z zakładania płytek w swoich domach, ponieważ oprócz aspektu wizualnego, jest jeszcze jeden, bardzo ważny – użytkowy. Płytki są o wiele bardziej praktyczne niż dywany i farby. Wszelkie zabrudzenia schodzą z nich w mgnieniu oka, a to pozwala zaoszczędzić czas i energię, które możemy poświęcić na przykład na aranżacje ogrodu. Floor Gres oferuje zewnętrzne płytki, które doskonale sprawdzą się w ogrodach i przy basenach. Takie rozwiązanie podniesie nie tylko standard wyglądu naszego ogrodu ale również jego użytkowania.

Co wyjątkowego zapewniają płytki Floor Gres?

Wyrafinowanie. Płytki łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat i charakter. Docenili je już znawcy i wielu użytkowników. Teraz Twoja kolej.

Uniwersalność. Dzięki szerokiej gamie barw i różnym wielkościom, te same płytki, które sprawdzą się w salonie, będą odpowiednie także do mniejszych pokoi czy jadalni. Delikatne kolory nadadzą wnętrzu funkcję terapeutyczną, wyciszą, uspokoją emocje i zmysły. Czerń – klasyka, elegancje, a jeśli chodzi o barwę płytek – nowoczesność. Czarne płytki ścienne dodają uroku, klasy i wyrafinowania, nawet najmniej reprezentacyjnym pomieszczeniom.

Jakość i wdzięk. Choć piękno i dobra jakość rzadko chodzą ze sobą w parze, tutaj dobrały się idealnie.

Zabawę. Producenci proponują liczne kolory i wzory płytek, które można ze sobą łączyć i mieszać, co nie tylko będzie doskonałą zabawą, ale również zachwyci efektem końcowym.

Linia produktów Flor Gres łączy klasykę i nowoczesność. Zwolennicy zarówno jednej, jak i drugiej, na pewno znajdą w ofercie producenta coś, co spełni ich oczekiwania. Każdy z nas może poczuć się jak światowej klasy dekorator wnętrz.